На Рахівщині продовжується “освітянський” безлад (ДОКУМЕНТ)

Два роки поспіль “кодло” Партії Регіонів в Богданській школі Рахівського району Закарпатської області переслідує директора школи Абеле Сніжану лише за те, що в неї продемократичні погляди. Регіонали вдавалися до різних методів, блокували кабінет директора, недопускали перевірку відділу освіти, влаштовували провокативне анкетування батьків, проводили в навчальний процес страйк і т.д. і за це все ніхто не поніс жодного покарання, так як т.в.о.голови Рахівської РДА єцівець Медвідь В.В. та начальник відділу освіти Рахівської РДА Севч Оксана Іванівна(незаконно призначена на посаду) покривають даних “контрреволюціонерів”.
Разом із-тим, управління освіти Закарпатської ОДА, в грубе порушення Конституції України та діючого чинного законодавства України, чомусь теж нереагує на звернення, яке прокурор Рахівського району направив для розгляду з приводу притягнення до відповідальності вчителів, які страйкуючи зірвали навчальний процес, але як не дивно після зверненнь батьків деякі вчителі поклали учням того дня оцінки.
На даний час в Богданській школі проходь перевірка Міністерства освіти та науки по даному скандалу. Лишилось чекати чи будуть винуватці даного скандалу справедливо покарані.
Микола М.
абеле абеле2 абеле3

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На Рахівщині продовжується “освітянський” безлад (ДОКУМЕНТ)”

  1. Сьогодні Романючка вдалася до чергового злочину. Підбурила батьків та дітей 11 класу, щоб ті не допустили міністерську перевірку до школи на екзамени з біології та історії України. Мотивувавла батькам, що діти не зможуть списати на екзамені, а отже і здати екзамени. Питання, поки ця авантюристка буде правити світом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *