На Рахівщині місцеві підприємці лісовозами перекрили дорогу на Богданську долину

На Рахівщині місцеві підприємці лісовозами перекрили дорогу на Богданську долину

Про це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Рахівської райради микола Кокіш-Мельник.

Сьогодні 03.04.2017р. в Рахівщині, місцеві підприємці та підприємства які займаються лісопереробкою перекрили лісовозам дорогу на Богданську долину із вимогою, невідпускати лісодеривину іншим підприємцям не з Рахівського району поки не будуть місцеві лісопереробні підприємства та підприємці забезпечені дервиною, а надлишок деревини можуть забирати підприємці з інших районів!
Десь місяць назад, підприємці вже перекривали дорогу але начальник управління лісового та мисливського господарства в Закарпатській області Валерій Мурга якого Закарпатські ЗМІ вже неодноразово звинувачували в очолюванні “Закарпатської лісової мафії” зумів рахівських підприємців переконати, тобто “розвести” і підприємці розблокували дорогу!
Разом із тим, хочу нагадати, що окремі підприємства та підприємці до яких має відношення Мурга Валерій чомусь деревини беруть в 2 а то й в 3 рази більше ніж як виграли на аукціоні, а окремі Рахівські підприємці вже по два місяці а то й більше стоять без деревини!
Судячи з подій в Рахівщині стає цікаво і надіють на цей раз “Закарпатську лісову мафію” з її очільником буде виведено на чисту воду, – зазначив Микола Кокіш-Мельник.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.