На Рахівщині будують нову сучасну школу (фото)

18 жовтня керівник краю Олександр Ледида, народний депутат  України Іван Бушко, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, голова Рахівської райдержадміністрації Дмитро Андріюк заклали символічну капсулу під будівництво школи у селі Кваси.

школа

Будівництво загальноосвітньої школи І-Ш ступенів на 500 учнівських місць в гірському населеному пункті було розпочато ще у 1994 році. Та на об’єкті були зведені тільки тимчасові споруди. У подальшому будівництво не здійснювалося через відсутність фінансування.

Весь це час місцеві учні навчаються у старій школі. Загальна площа приміщень освітнього закладу – 1200 м. Площа 22 класів та кабінетів – 1154 м2. Опалення – пічне, так як будівля була зведена ще за часів Австро-Угорщини.

Тож, будівництво нової школи як ніколи – на часі. Для виготовлення та коригування проектно-кошторисної документації було витрачено понад 600 тисяч гривень. У 2012 році за рахунок коштів обласного бюджету проектно-кошторисна документація була відкоригована вдруге і пройшла комплексну державну експертизу. Для продовження будівництва об’єкта у 2013 році з обласного бюджету передбачено фінансування у сумі 800 тисяч гривень. Загальна кошторисна вартість будівництва – майже 26 мільйонів.школа2

– Діти повинні навчатися у належних умовах. Адже якість освіти, умови навчання у кожному куточку Закарпаття повинні бути якомога кращими. По завершенню будівництва, тутешні школярі матимуть сучасну школу, що, впевнений, не поступатиметься нічим освітнім закладам у містах, – наголосив керівник краю Олександр Ледида.

Будівництво школи у Квасах заплановано завершити у 2016 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.