На Рахівщині боролися зі сміттям

сміття4Рахівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» долучилася до всеукраїнської ініціативи «Зробимо Україну чистою!» В суботу, 12 квітня 2014 року, в рамках акції було проведено прибирання струмка «Буркут», який протікає в центральній частині міста, та попри це дуже засмічений.

Як повідомив очільник Рахівської «Свободи» Микола Косівський, націоналісти разом із громадськими активістами, небайдужими містянами прибрали 500 метрову ділянку струмка – від вул. Шевченка до вул. Вербник, з якої вивезли двасміттєвози непотрібу.

Організатором акції виступив свободівець Василь Приймак, який зазначив: «Цим прибиранням  ми показали, що хочемо жити в чистому європейському місті та будемо старатися частіше привертати увагу містян до повсякденних проблем за допомогою різних акцій з висвітленням в ЗМІ. Сподіваємося, що на наступних громадських толоках активність мешканців збільшиться і разом ми зробимо наше місто чистим».

В прибиранні також взяв участь міський голова Рахова Ярослав Думен. Націоналісти стверджують, що починати потрібно з себе. «Місто Рахів – наш спільний дім,  наше обличчя. Така толока повинна стати показовою для громади міста і потрібно проводити їх частіше, якщо ми хочемо в Європу, то нам самим потрібно докладати усіх зусиль, щоб Рахів став європейським містом. Також покращити екологічну ситуацію на Рахівщині, слідкувати і тиснути всіма можливими способами на тих, хто забруднює навколишнє середовище. Відомо:  чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.– Підсумував свободівець Микола Косівський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *