На прикордонних пунктах Закарпаття готуються до літнього туристичного сезону

На прикордонних пунктах Закарпаття готуються до літнього туристичного сезону

IMG_2955Основні напрямки та найбільш проблемні питання обговорили у четвер, 30 травня, на нараді у Закарпатській ОДА. Окрім представників прикордонних загонів, Львівської залізниці та Служби автомобільних доріг, участь у нараді взяли перший заступник керівника краю Ігор Свищо та в.о. начальника  управління з питань європейської інтеграції та туризму і курортів при Закарпатській ОДА Олександр Марченко.

 Найперше Олександр Марченко звернув увагу на нещодавно оновлений план заходів щодо благоустрою пунктів пропуску на території Закарпатської області. Цей план охоплює низку найбільш нагальних кроків, які потрібно реалізувати до початку туристичного сезону. Так, мова йде про освітлення під’їздів до пунктів пропуску, встановлення дорожніх знаків та оновлення дорожньої розмітки, проведення косметичних ремонтів, оновлення залів очікування та ремонти вбиралень. На останніх, до речі, учасники наради акцентували особливу увагу, оскільки санвузли на українському кордоні потребують термінового оновлення.

Проте головною проблемою, як зазначили на нараді, все ще залишаються дороги до міжнародних пунктів пропуску та стан асфальтного покриття. Як повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Заєць, нині дорожники тримають під контролем це питання. Так, уже незабаром буде ліквідована ямковість на дорозі до пункту пропуску у Великому Березному. Заплановані також роботи на мості через річку Тиса у пункті пропуску Чоп-Загонь.

– Мені хотілося б звернутися до вас із проханням посилити контроль над якістю виконання ремонтних робіт, – звернувся до представника Служби автомобільних доріг перший заступник голови ОДА Ігор Свищо. – Я розумію, що кошти, які ми отримуємо, не можуть повністю покрити всі наші потреби. Однак кошти є, і їх необхідно використовувати. Адже без розвиненої дорожньої інфраструктури розвиток туризму, популяризацію краю нині уявити неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *