На представлені прокурора Закарпатської області Луценко “попустив” Балогу

На представлені прокурора Закарпатської області Луценко “попустив” Балогу
Сьогодні, 22 липня,Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу  прокуратури Закарпатської області нового керівника – Володимира Гаврилюка.
В.Гаврилюк – уродженець Львова, починав кар’єру в Тернопільській та Львівській областях. У квітні 2014 року він став прокурором м. Ужгород.

Генпрокурор Юрій Луценко під час представлення нового прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка повідомив, що перед тим отримав смс-повідомлення.

Луценко: «Усі закарпатські цімбори мають закінчитися. Я сьогодні получив есемесочку, чи узгодив я кандидатуру прокурора із Балогою. Бо інакше він не дасть йому працювати. Ні, не узгодив. Я спеціально обрав людину, яка знає Закарпаття. Тут все настільки складно і взаємовідносини цієї цімбори настільки заплутані, що потрібна відповідна людина. Я брав людину, яка пройшла Ужгородську прокуратуру, має фаховий рівень і моральні стандарти».

гаврилюк

1 Comment

 1. но є надія што деякі справи резонансні зрушаться з міста? як думаєте люди?
  тоті што роками не розкривають, бо не мож було. Ащи тоті, коли є рішення судів і влада їх не виконує і за то!!! бо балога так хоче!
  уже юрист із ратуші павло немеш накивав пятами у америку. бо треба буде нести отвіт за кримінал, і за ті рішення сесій попередніх років, через які розкрадали гроші платників податкув, землі, майно, приватизовували усі чиновники всьо што указали і што хотіли.
  А вообше треба комплексний аудит мукачівської міської ради давно провести…
  двадцять років рабства мукачівців від завидівської файти балогів.
  чи заслужили мукачівці розкріпачення????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.