Doc.ua запис до лікаря

На представлені прокурора Закарпатської області Луценко “попустив” Балогу

На представлені прокурора Закарпатської області Луценко “попустив” Балогу
Сьогодні, 22 липня,Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу  прокуратури Закарпатської області нового керівника – Володимира Гаврилюка.
В.Гаврилюк – уродженець Львова, починав кар’єру в Тернопільській та Львівській областях. У квітні 2014 року він став прокурором м. Ужгород.

Генпрокурор Юрій Луценко під час представлення нового прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка повідомив, що перед тим отримав смс-повідомлення.

Луценко: «Усі закарпатські цімбори мають закінчитися. Я сьогодні получив есемесочку, чи узгодив я кандидатуру прокурора із Балогою. Бо інакше він не дасть йому працювати. Ні, не узгодив. Я спеціально обрав людину, яка знає Закарпаття. Тут все настільки складно і взаємовідносини цієї цімбори настільки заплутані, що потрібна відповідна людина. Я брав людину, яка пройшла Ужгородську прокуратуру, має фаховий рівень і моральні стандарти».

гаврилюк
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На представлені прокурора Закарпатської області Луценко “попустив” Балогу”

 1. но є надія што деякі справи резонансні зрушаться з міста? як думаєте люди?
  тоті што роками не розкривають, бо не мож було. Ащи тоті, коли є рішення судів і влада їх не виконує і за то!!! бо балога так хоче!
  уже юрист із ратуші павло немеш накивав пятами у америку. бо треба буде нести отвіт за кримінал, і за ті рішення сесій попередніх років, через які розкрадали гроші платників податкув, землі, майно, приватизовували усі чиновники всьо што указали і што хотіли.
  А вообше треба комплексний аудит мукачівської міської ради давно провести…
  двадцять років рабства мукачівців від завидівської файти балогів.
  чи заслужили мукачівці розкріпачення????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *