На площі імені майора Віталія Постолакі в Ужгороді вшанували полеглих у боях за Дебальцеве українських воїнів (фото)

На площі імені майора Віталія Постолакі в Ужгороді вшанували полеглих у боях за Дебальцеве українських воїнів (фото)
На площі імені майора-розвідника Віталія Постолакі в Ужгороді вшанували полеглих українських воїнів у боях за Дебальцеве.
На захід організований Українською асоціацією інвалідів АТО в Закарпатській області та крайовим товариством “Просвіта” прийшли учасники бойових дій на сході України з Ужгорода, Перечинщини, Чопа, волонтери, родичі загиблих, студенти Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородського інституту культури і мистецтв, учні шкіл, небайдужа громадськість.
Молебень за воїнами провели священнослужителі Православної церкви україни на чолі з керуючим Карпатською Єпархією ПЦУ Преосвященним Владикою Віктором (Бедь).
Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав життя за волю і незалежність України. Державний гімн прозвучав у виконанні студентів Ужгородського інституту культури і мистецтв та учасників зібрання.
З промовами до товариства звернулися голова ГО Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області В’ячеслав Харченко та голова крайового товариства “Просвіта” Павло Федака.
Пам’ять про полеглих побратимів житиме у наших серцях вічно.
Детальний фотозвіт ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.