На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили сучасний скейт-майданчик

На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили сучасний скейт-майданчик
Cкейт-майданчик – ще один подарунок до Дня Ужгорода. Конструкцію для занять екстремальним спортом відкрили на площі Богдана Хмельницького. 
Ужгородські скейтери, райдери, скутеристи, загалом молодь, яка займається екстремальними видами спорту, зможе відтепер перейти із громадських місць на спеціально облаштований майданчик із належними умовами для катання, тренування та удосконалення навичок.
Зробили майданчик, як і баскетбольний, який відкрили напередодні, у рамках Бюджету громадської ініціативи. Вартість – понад 1,6 мільйона гривень, проєкт відповідає сучасним європейським тенденціям щодо облаштування скейт-майданчиків, покриття – високоміцне, армобетонне, в основі його просторової організації, на центральній осі – «фанбокс» із напівпірамідою, з різних боків – конструкції для розгону та виконання трюків на скейтбордах або інших знаряддях для екстремального спорту.
Автор проєкту запевняє, що скейтбординг дуже корисний для здоров’я, він ефективніший, ніж кардіотренування, допомагає розвивати координацію та запобігає плоскостопості, що особливо актуально для міських жителів та сучасної молоді, яка зазвичай проводить час за ґаджетами./
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *