На передовій поранено трьох бійців чоти «Карпатська Січ» (ФОТО)

21 листопада у бійців окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» відбулася чергова ротація. Троє добровольців, які отримали осколочні поранення на передовій, було відправлено на стаціонарне лікування.

Минулий тиждень для бійців «Карпатської Січі» був дещо складним, адже довелося утримувати вже дві бойові позиції: відбивати атаки сепаратистів у Пісках та утримувати дорогу на аеропорт. Саме в районі блокпосту, який прикриває дорогу до аеропорту, було поранено одного із бійців чоти уламком ворожої міни. Ще двоє добровольців отримали осколочні поранення від розірваної гранати на розтяжці. Наразі бійцям була надана медична допомога. Одного із поранених було відправлено на лікування до Дніпропетровська. Всі поранені бійці є активістами громадської організації «Сокіл», члени якої продовжують воювати у лавах добровольчої чоти «Карпатська Січ» на передовій.

Багато добровольців виявило бажання долучитися до боротьби із окупантом у лавах окремої чоти «Карпатська Січ». У зв’язку із відсутністю необхідного статусу та зброї у потрібній кількості, наразі бойовий склад чоти є обмеженим.

«Ситуація на передовій динамічна. Зі сторони ворога працюють професійні  коригувальники та наводчики. Це лиш підтверджує той факт, що ми воюємо не із сепаратистами, а із російськими військовими. Наші бійці проявили себе мужньо.  Не зважаючи на постійні мінометні та кулеметні обстріли, холод, поранення, ніхто із них не залишив свою позицію і не підвів побратима», – зазначив командир окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», свободівець Олег Куцин.

Наступає зима. Тримати позиції на передовій під вітром, дощем, в мороз стає дедалі важче, адже хлопці-добровольці не мають належного теплого одягу та екіпірування. Тому, бійці «Карпатської Січі» звертаються до волонтерів та усіх небайдужих із проханням допомогти придбати необхідні речі для бійців чоти.  Звертатися телефоном: 0997366707.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

чота4 чота чота2 чота3

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *