
Надзвичайна подія сталась 21.04.2017 року в с.Сімер Перечинського району. Група активістів на чолі з Павлом Павловим виявила вантажівку з лісом без необхідних бірок. Водій вирішив тікати з місця зупинки,
протягнувши активіста на бампері кілька метрів. У Перечинському відділку поліції стало відомо, що документи були виписані на ліс ще 23 березня 2017 року, отже були простроченими вже місяць.
Павло Павлов на своїй сторінці у мережі Фейсбук задав риторичне запитання до Закарпатського ОУЛМГ:
Як ви гадаєте скільки лісу можно було навозити та продати під цими документами. Лісники дайте відповідь, чого за два дня вже друга машина без бірок та просроченими документами їздить Перечинським районом?
