На Перечинщині “сушать” голову місцевими циганами

Питання, пов’язані із незаконним захопленням земель та будівництвом житлових будинків громадянами ромської національності у селі Порошково вирішували на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Грицика.

грицик

Участь у нараді взяли заступник голови державної адміністрації Іван Погоріляк, начальник міліції Віктор Ребрей, начальник Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ Юрій Сарай, завідуючий сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Віктор Ходанич.

На сьогодні, у Порошкові й надалі самовільно захоплюють землю та будують будинки роми. Працівникам міліції потрібно вживати оперативні заходи, щоб зупинити це свавілля з боку жителів ромського табору, бо так далі тривати не може, – наголосив Петро Васильович.

За словами начальник райвідділу міліції Віктора Ребрея, питання, що стосуються ромів – це проблеми, над якими працюють працівники міліції. Зараз по цій справі, що стосується самовільного будівництва проходить досудове слідство. Проте, конкретного результату поки нема.

За результатами наради головою райдержадміністрації дані конкретні доручення, з метою вирішення, в найкоротші терміни проблемних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.