Doc.ua запис до лікаря

На наступні п’ять років закарпатцям готують ярмо на шию (ВІДЕО)

Незважаючи на революцію гідності, яка мала на меті принести кожному закутку України очищення влади від людей режиму Януковича, на Закарпатті ті ж люди уряду Януковича-Азарова не те що не пішли з політики, а, перефарбувавшись у місцевих опозиціонерів, цілими родинами йдуть у владу. Мова йде про одразу чотирьох братів Балог, котрі нині балотуються у депутати Верховної Ради від партії Президента Петра Порошенка.

балога

 

Сьогодні про свою роботу і відданість уряду Азарова Віктор Іванович, звичайно, не розповідає. У контексті останніх подій у державі така його життєва і політична історія є дуже не модною, ба навіть дуже незручною. Звичайно, що у своїх промовах через сторінки газет, Інтернет, свої ЗМІ чи через улюблений майданчик для порад керівництву держави «Фейсбук» Віктор Балога ніколи не розкаже, що у 2010 році на президентських виборах на Закарпатті підтримував Віктора Януковича, розсилаючи землякам листівки з дискредитацією Юлії Тимошенко. Чи з яким захватом приймав від Януковича звільнену ще тим «землячком» Нестором Шуфричем посаду Міністра МНС. Але, мабуть, найнезручнішим для Віктора Івановича нині є запитання, як він будучи головою Секретаріату Ющенка примудрився потоваришувати з паном Львочкіним і, звичайно не безкоштовно, через нього привів купу регіоналів до влади в Україні. Не кажучи вже про запитання, чому він, будучи Міністром МНС в уряді Азарова, на одному із засідань, сказав, що не буде ні перед ким звітувати і почекає «свого президента». Відео з цим висловом донині «мандрує» мережею «Ютуб», набираючи дедалі більше переглядів…

Звичайно, що Віктор Балога, котрий нині, не соромлячись навіть людського сміху, веде одразу чотирьох братів (Іван, Павло, двоюрідний Василь Петьовка) у ВР (по 69-му, 71-му, 72-му і 73-му округах), ніколи не розкаже, як завдяки домовленостям із закарпатським осередком Партії регіонів, всадив свого середнього брата Івана у крісло голови облради…

Нині ж інші часи і інші звичаї. Нині Віктор Балога так само дружить з іншим президентом України Петром Порошенком, до речі, теж членом уряду Януковича-Азарова. Тому уже нині майже вся влада у Закарпатті, фактично перейшла у одні руки того ж Віктора Івановича. Адже у облраді керує його рідний брат, у ОДА віднедавна — його вірний слуга і протеже Василь Губаль, у обласному СБУ — виконує обов’язки начальника кум Балоги Володимир Гелетей. Незабаром під вплив Балоги відійде і обласна держтелерадіо компанія, де вже запущено механізм зняття нинішнього директора. Найбільшим і основним вищим навчальним закладом Закарпаття УжНУ керує член партії Балоги «Єдиного центру» Володимир Смоланка. Відтак закарпатському русину Балозі (активно просував у всі часи тему автономії русинства у межах України) залишається лише всадити у крісло потрібного йому керівника обласного УМВС (чим зараз і займається дискредитуючи нинішнього керівника Сергія Шаранича) і можна спокійно кидати на наступні 4-5 років ярмо на шию закарпатців під соусом життя по-новому у перемішку з новими солодкими передвиборчими обіцянками.

Але ж хіба людина зі здоровим глуздом може повірити, що жити і вчиняти по-новому здатен політик, котрий заради збереження монополії влади і власного бізнесу на Закарпатті був вхожий до всіх президентів, а згодом задля відбілювання себе, їх же обливав лайном?

Інформаційне Закарпаття

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На наступні п’ять років закарпатцям готують ярмо на шию (ВІДЕО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *