На митному посту «Ужгород» припинено незаконне ввезення в Україну двох мотоциклів

На митному посту «Ужгород» припинено незаконне ввезення в Україну двох мотоциклів

Сьогодні, на митному посту «Ужгород» припинено незаконне ввезення в Україну двох мотоциклів. Ввозили транспортні засоби громадянин України та громадянин Угорщини, які перетинали кордон на мікроавтобусі «Mercedes Sprinter» в якості пасажирів. Іноземець повертався з Бельгії, де перебував у приватних справах, українець – з Німеччини.

Проходили митний контроль «червоним коридором».

Громадянин Угорщини заповнив митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані та наявність 1500 Євро, громадянин України також заповнив декларацію, в якій вказав свої паспортні дані та наявність 300 Євро. При усному опитуванні обидва громадяни підтвердили відомості, вказані у митній декларації та заперечили наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

В ході митного контролю транспортного засобу, яким їхали громадяни, працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні бувші у користуванні мотоцикли іноземного виробництва марки «Manet» та «Suzuki».

Таким чином, громадянин Угорщини та громадянин України не заявили за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ними через митний кордон України товари, які є обмеженими до переміщення та підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню. Зокрема, порушені вартісні (500 Євро) та вагові (50 кг) норми, при яких товари, які ввозяться, крім підакцизних, не підлягають письмовому декларуванню та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, мотоцикли вилучено до рішення суду, інформує ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *