На митному посту “Ужгород” процвітає корупція

На митному посту “Ужгород” процвітає корупція

 митницяПро це повідомив журналіст Павло Білецький у соціальній мережі Фейсбук. Ось що він написав про враження від спілкування з митником-хабарником.

До корупції на кордоні. Нещодавно познайомився віч-на віч з невеличким корупціонером з митного поста “Ужгород”. Їхав на пересічку десь о 9-й годині. Пройшов перше вікно, заходжу з документами в друге, там сидить дядько з немалим черевом. переглянув мої документи і спитав, куди їдеш, Паша, ніби ми зналися 100 років і ніби ми якісь цімбори. Але тут не про те, чому майже всі митники людям тикають.
Ви на круг? Крутитеся? Моглибись те щось нам закрутити і показує жест у руках, типу “капусти” шурхіт. Кажу, давайте, закрутимо і напишемо одразу. Він перезагрузився і спитав,як це напишемо, ви про що? Я представився, кажу, давайте напишемо в газету про те, як ви просите гроші і попросив дядька представитися. Той заметушився, каже, що вже нічого не треба, може б не представлятися. Я дав йому візитку і попросив бути обережним. Уже проїжджаючи повз його робоче місце, той вискочив і почав виправдовуватися, мовляв, як то людям тяжко, кожні 5 днів мусять їздити, мол, про це напишіть. Я ж його попросив помовчати і він заткнувся насправді. Приємно, але скільки ще таких типу нам співчуваючих дрібних хабарників…

Дрібні хабарники скидуються для більших, а ті несуть начальству митниці, генерал-єфрейторам митної служби.

Митниця2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *