На Мукачівщині батько й син влаштували нарколабораторію

марихуана21-літня жителька с.Жборівці Мукачівського району звернулась до міліції із заявов про те, що останнім часом її батько з неповнолітнім братом поводяться неадекватно, погрожують їй та їхній старенькій 90-річній бабусі.
На місце події одразу виїхали правоохоронці. Під час огляду будинку та прибудов, в одному з приміщень правоохоронці виявили кімнату, обладнану під міні-нарколабораторію.
Стіни в приміщені були утеплені спеціальними матеріалами, приміщення освітлювалось лампами для підтримування відповідного температурного режиму, були підведені трубки для зрошування та ін. Тут вирощувалась марихуана-«гідропоніка».

нарколабораторія

З нарколабораторії міліціонери вилучили 6 великих відер із спеціальними отворами, де росли кущі коноплі. А в гаражі працівники міліції натрапили на металевий саморобний кастет.

На момент огляду будинку 43-річний господар і його 17-річний син були під дією наркотиків, тож пояснити нічого не могли…
З місця події, окрім різних пристосувань та стебел коноплі, дільничні інспектори міліції вилучили і зошит із записами назв Інтернет-сайтів, де юнак замовляв насіння коноплі, читав інструкції для обладнання нарколабораторії та ін. Кастет він теж виготовив по Інтернету.

Відомості про подію слідчий Мукачівського міськвідділу міліції внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань…

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *