На Міжгірщині відкрили восьму у Закарпатті поліцейську станцію

На Міжгірщині відкрили восьму у Закарпатті поліцейську станцію

12 листопада, в с. Синевир Міжгірського району розпочала роботу восьма у Закарпатській області поліцейська станція. На станції надаватимуть поліцейські послуги дільничні офіцери, співробітники групи реагування патрульної поліції Міжгірського відділення. На території обслуговування станції проживає близько 16,5 тис громадян з сіл Синевир, Колочава, Негровець, Синевірська Поляна та з 13 присілок.

В урочистому відкритті взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Олександр Канцідайло, заступник начальника ГУНП полковник поліції Іван Пеняк, керівництво органів місцевого самоврядування Міжгірщини, місцеві жителі.

«Функціонування станції покращить взаємодію поліцейських і місцевих мешканців. Дільничні офіцери поліції та працівники груп реагування патрульної поліції матимуть змогу швидше реагувати на звернення громадян, правопорушення у віддалених від районного центру населених пунктах, — зазначив полковник поліції Олександр Канцідайло».

Очільник поліції області разом з керівниками органів місцевого самоврядування обговорили питання подальшої співпраці з метою забезпечення спільного завдання: публічного порядку, безпеки, спокою та добробуту місцевих мешканців, – повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *