Doc.ua запис до лікаря

На марші слави Героїв Карпатської України в Ужгороді буде присутня символіка Угорщини та Сербії

На марші слави Героїв Карпатської України в Ужгороді буде присутня символіка Угорщини та Сербії

Про це йдеться у повідомленні Карпатська Січ – Націоналістичний рух.
В такий напружений час для Європи та України, ми не можемо допустити в собі проявів шовінізму до європейських та слов`янських Націй. Ліберали та капіталісти намагаються розділити нас, зробити ворогами підшуковуючи провокативні історичні чи культурні конфлікти, в цей самий час, доки ми вбачаємо в таких самих білих людях своїх ворогів – навали мігрантів заполоняють міста Європи, дегенаративні ідеї отримують популярність на вулицях України, олігархи та політики влаштовують військові конфлікти на яких гинуть найкращі представники народів Європи-Русі.

Місцеві ЗМІ прагнуть показати нас, як якихось “мадяро-ненависників”. Ми пояснювали, що справжні угорські націоналісти є нашими побратимами, а гасла та дія наші спрямовані проти антиукраїнських угорських шовіністів та сепаратистів (напр. з партії “Йоббік”).
Щоб показати націоналістичну солідраність, на марш слави Героїв Карпатської України, нами запрошено бійців та наших камрадів з правих рухів Угорщини та Сербії, котрі будуть нести прапори своїх країн на марші в Ужгороді. Разом ми виступаємо за Європу Націй.
Разом відродимо традиційну Європу!
Заjедно оживимо традиционалну Европу!
Együtt újjáépítjük a hagyományos Európát!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *