На КПП “Ужгород” сталося ДТП (ФОТО)

На самісінькому КПП “Ужгород” сталася ДТП. Про це в мережі Фейсбук повідомляє Олександр Крічфалуші.

Зіткнулися автомобілі марки “Ауді” та “Фіат”. “Постраждалих немає”, – зазначає Олександр Крічфалуші.

http://

dtp dtp2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *