На кордоні між Закарпаттям і Румунією відреконструюють пункт пропуску

кордонНапередодні відбулась робоча зустріч партнерів великомасштабного інфраструктурного проекту «Ефективний та безпечний кордон між Румунією та Україною» із представниками Спільного технічного секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

Учасники зустрічі обговорили можливості оптимізації витрат шляхом внесення змін до попереднього проекту та інші особливості його втілення. Також присутні фахівці наголосили на важливості реконструкції пункту пропуску «Дякове-Халмеу» та розбудови навколишньої транспортної інфраструктури у зв’язку з процесом імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також можливостями взаємовигідної співпраці, що відкриваються завдяки європейському вектору розвитку нашої країни.

Сторони домовились підготувати офіційні листи з обох сторін, у яких буде викладено суть запропонованих змін, що дозволить після розгляду їх компетентними європейськими організаціями розпочати усі заплановані роботи.

Як повідомлялось раніше, проект передбачає розвиток інфраструктури пункту пропуску «Дякове-Халмеу» за кошти ЄС. За прогнозами фахівців та авторів проекту, в результаті збільшиться пропускна здатність по вантажному та пасажирському напрямках, покращиться транспортна інфраструктура, а також підвищиться ефективність протидії контрабанді та порушенням митних правил,– повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів  у Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *