На Іршавщині заклали Алею Пам’яті Лісівникам-Героям АТО

На Іршавщині заклали Алею Пам’яті Лісівникам-Героям АТО

12 квітня, самшити, туї та ялички висадили лісівники, учасники АТО, які працюють у лісовому господарстві, школярі в селі Бронька, Іршавського району. Саме так вирішили вшанувати побратимів та колег лісівники. Заклали Алею завдяки ДП «Довжанське лісомисливське господарство», яке й організувало цей захід.

Ця благородна акція – символічний заповіт від старших поколінь – молодшим – цінувати мир, життя, вміти захищати свою Батьківщину. А дитина, що посадила разом із дорослим своє дерево, як символ народження нового, мирного життя, стане згодом відданою Батьківщині, її справжнім патріотом.

«Сьогодні в центрі Броньки лісівники та лісівники-учасники антитерористичної операції, разом зі школярами та їх старшими вихователями, взяли участь в озелененні в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Посадили ялинки, самшити, туї в пам’ять про воїнів та відважних захисників, які боронили нашу країну»,- відмітив лісничий Річанського лісництва Євген Шкарупа.

Отож, сьогодні ялиночки, самшити та туї заснували Алею Пам’яті Лісівникам-Героям АТО, яка з часом перетвориться на велику зелену зону відпочинку.

Завершальним акордом стало вручення дітям подарунків від лісівників малечі, котра дружньо, пліч-о-пліч працювала на благо майбутнього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *