На Іршавщині школи й дитсадки закрито на карантин до 21 лютого

На Іршавщині школи й дитсадки закрито на карантин до 21 лютого

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іршавської міської ради, яке відбулося 11 лютого, розглянули питання про посилення коyтролю за виконанням протиепідемічних заходів із мінімізації поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Під час засідання було заслухано інформацію головного лікаря, начальника КНП «ІЦПМД» Булеза Оксану, директора КНП «ІМЛ» Сергія Караслая, начальника відділу освіти, культури, молоді, сім’ї і спорту Іршавської міської ради Яцканич Єлизавету та в.о. директора Іршавської районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Гринюк Аллу.

За результатами обговорення прийнято низку важливих рішень, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

Зокрема, комісія вирішила ввести з 12 до 21 лютого карантин в закладах позашкільної, дошкільної та шкільної освіти, культури та спорту. Оплату праці працівників закладів, що знаходяться на карантині, здійснювати згідно з вимогами Кодексу законів про працю.

Керівникам установ та організацій освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, старостам населених пунктів, керівникам комунальних підприємства доручено забезпечити жорсткий контроль за дотриманням протиепідемічних і карантинних заходів на території ТГ, особливо щодо перебування в громадських будинках і спорудах без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Також запроваджуються жорсткі карантинні заходи в робочий час при прийомі громадян та здійсненні діяльності в адмінбудівлях, інших приміщеннях міської ради, для чого:

– адмінбудівлі, інші приміщення міської ради тримати в зачиненому стані;

– забезпечити постійне чергування працівників ради на входах в адмінбудівлі,

– переміщення працівникам в адмінбудівлях та за їх межами здійснювати лише в засобах індивідуального захисту (респіраторах, масках тощо);

– мінімізувати проведення нарад, інших заходів із залученням великої кількості учасників;

– прийом громадян здійснювати в телефонному режимі, для чого відповідальним за чергування виготовити та вивісити на вхідних дверях інформацію про номери контактних телефонів приймалень міської ради;

– відповідальним за чергування щоденно, тричі в день, здійснювати скрінінг (вимірювання температури) працівників міської ради, в разі виявлення підвищення температури зверх допустимих норм зобов’язати працівників, що захворіли, звертатись до сімейних лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.