На Іршавщині згоріло обійстя (ФОТО)

Молоде подружжя, троє їх малолітніх дітей та батьки пенсіонери протягом суботнього дня  порались по господарству. Раптом їхня літня кухня спалахнула немов свічка. Господарі кинулись спасати худобу та майно, але пожежа із такою швидкістю розповсюджувалась, що самотужки вони погасити не могли.

пожежа2Неподалік них, проживає сільський депутат Михайло Фанта, який  знаходячись на своєму подвір»ї почув, як тріщить сусідських дах і побачив дим. Не роздумуючи, відразу почав телефонувати односельчанам та друзям і кликати на допомогу.  Поки люди бігли із різних куточків села, Михайло Фанта, щоб не упустити дорогоцінні хвилини, почав організовувати «живий ланцюг» людей, які із річки Боржава відрами почали поставляти воду на пожежу.  На допомогу прийшло близько 50 чоловік і таким чином було утворено два ланцюги. Ці ланцюги проходили через центральну дорогу Іршава-Довге, ними частково була перекрита дорога. Однак, селяни із порозумінням відносились до водіїв. Як тільки на дорозі, було більше двох автівок, відразу роз’єднували ланцюг і пропускали  транспорт.

На допомогу селянам приїхали працівники Іршавського райвідділу міліції, працівники МНС м.Іршава та с.Довге, працівники Іршавського РЕС та Іршавського газового господарства.

Село Луково невелике, але селяни тут дружні і щирі. Ще працівники екстрених служб працювали на місці пожежі, а вони вже їм дякували і просили про них написати.

Дану подію Іршавським райвідділом міліції внесено до Єдиного обліку, проводиться перевірка, потерпілих не має, встановлюються причини пожежі.

Віта Горзов
Іршавський РВ УМВС

пожеж пожежа3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *