На Іршавщині спіймали браконьєра разом з уловом

браконьєрІршавські правоохоронці разом із громадськими помічниками рибохорони затримали на гарячому мешканця села Білки, який ловив у селі Імстичево незаконним способом рибу у річці «Боржава».
З кожним роком кількість риби у наших річках зменшується, а тому працівниками Іршавського райвідділу разом із представниками рибохорони організовуються спільні рейди по виявленню браконьєрів. Такими спільними рейдами неодноразово виявлялись факти браконьєрства  у селі Загаття та с. Приборжавське.

Нещодавно факт браконьєрства був виявлений громадським помічником рибохорони у селі Імстичево, який  про даний випадок повідомив до Іршавського райвідділу міліції.

На місце пригоди відразу виїхала слідчо-оперативна група райвідділу. Зловмисник почувши, що громадські помічники викликали міліції, намагався від них втекти. Однак, браконьєр далеко від правоохоронців не втік, а тільки на інший берег річки, де його було затримано і від нього вилучено 4 незаконні знаряддя для вилову риби та 29 шт риб різної породи.

Даний факт внесено до Єдиного обліку, наразі триває перевірка.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *