Letyshops

На Хустщині виявили контрабандно-браконьєрську групу

Про це в мережі Фейсук пише правозахисник Роман Келемен (орфографія і стилістика збережені).

Ті хто повинен берегти природу та фауну самі її і знищують . Так, в п’ятницю ввечері, єгерською службою Хустського УТМР, головою УТМР Рошко В.І. та працівниками Хустського держлісгоспу були зловлені браконьєри в угіддях УТМР . Ними виявились лісничий Березівського лісництва та голова мисливського клубу «Плай -2» та двоє інших «бракуш» , які після їх виявлення втекли глибоко в ліс, чи були і інші особи встановлюються вже слідством.

Ними проводилась загонна охота з собаками в період заборони полювання ,адже зараз звірі виходжують молодняк . Браконьєри зробили 4 постріли з рушниці в лісі , вбитого звіря поки не знайшли , можливо він ранений втік , або його заховали в лісі спільники браконьєрів . Багато нарікань було на мисливський клуб «Плай -2» , які неодноразово були спіймані на «браконєрці» . Їх навіть затримували самі жителі сіл в яких вони незаконно полювали , як наприклад в с.Н. Бистрий , де жителі села разом з сільським головою затримали цих горе мисливців 31 січня 2016року .

Але ніхто цих браконьєрів до відповідальності так і не притягнув , поліція не знайшла складу злочину , а зброя була їм повернута . Створили цей клуб депутати обласної ради та священнослужитель , можливо тому вони і уникають відповідальності та залишаються поза увагою правоохоронців . Постійні нарікання та звернення на цех браконєьрів лунали і від місцевих жителів с.Березово , вони навіть звертались до Обласного управління лісового господарства про розірвання договору оренди землі та заборонити їм полювати .

Ніяких ліцензій на відстріл звірів їм обласне управління лісового господарства не надавало з моменту створення цього мисливського клубу, тобто вони постійно не законно полювали.

Ще одна особлива подія повязанна з цим мисливським клубом в угіддях якого було зроблено посадочні полоси для контрабандних літаків , які постійно там сідали та і їх загружали контрабандними сигаретами для переправлення їх через кордон з Румунією . Один з таких літаків був затриманий прикордонниками на Березівських полонинах ,який і зараз там знаходиться як речовий доказ .

Ось така контрабандно браконьєрська група є на Хустщині , чи буде проведена об’єктивна перевірка цих фактів і чи будуть притягнуті до відповідальності ці особи покаже час . Начальник обласного управління лісового господарства Мурга дав доручення на проведення перевірки законності діяльності мисливського клубу та звільнення всіх працівників лісового господарства , які були залучені в ці мисливсько-контрабандні оборудки .

літак

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *