На Хустщині та Міжгірщині планують мобілізувати понад 500 чоловіків

мобілізаціяПро деякі особливості мобілізації на Хустщині розповів в.о. військового комісара Хустсько-Міжгірського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Ігор Жуков.
– По м. Хуст, Хустському району, м. Міжгір’я та Міжгірському району треба призвати 518 осіб, з них 49 офіцерів та 469 солдатів-сержантів. Порівняно з попередніми хвилями це досить багато. Жінки призиватися не будуть. Хоч у минулі рази були поодинокі випадки, коли у добровольці записувалися жінки, але з тих чи інших причин на військову службу їх не взяли.
За даними військових, наразі загиблих по Хустському району немає.
– Але хочу звернутися до призовників. Споконвіків чоловічий обов’язок був захищати свою державу, свою сім’ю. І треба усвідомлювати весь масштаб загрози війни на сході країни. Краще зупинити її там, ніж аби вона почалася на нашому сонячному Закарпатті. А тим, хто воює там давно, потрібна ротація, відпочинок. Тому з великим проханням звертаюся до всіх військовозобов’язаних – не уникайте військової служби. Давайте захистимо наш край раніше, ніж ворог його опанує.
Нагадаємо, 14 січня військовий комісар області полковник Іван Васильцюн провів брифінг присвячений питанню прийдешньої хвилі мобілізації. Так, зокрема, стала відома кількість закарпатців, котрі потраплять під нову хвилю мобілізації. У ході брифінгу військком розповів про порядок перетину кордону закарпатськими заробітчанами під час мобілізації.
Попередили закарпатців і про підготовку масованої інформаційної атаки з метою зриву мобілізації.

transkarpatia.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *