На Хустщині йде підкилимна війна за посади

рогачЯк відомо, Народна Рада Хустщини висунула узгодженим кандидатом від демократичних сил на голову РДА Івана Рогача, що очолює міський осередок “Батьківщини”. Здавалося, що більш достойної кандидатури на цю посаду годі шукати. Але видно принциповість Івана Юрійовича стала на заваді його кандидатурі, бо такий як він не буде прогинатись перед начальством і виконувати абсурдних вказівок також не буде.

Тому вчора голова Хустської районної ради Губаль В.І. за ініціативи депутата “УДАРу” Рішко М.М. на протязі декількох годин організував скликання постійних комісій для спільного засідання по обговоренню кандитатури на голову Хустської РДА.Пропонувалося висунути альтернативну кандидатуру на цю посаду.

До честі скликаних в терміновому порядку депутатів, не всі присутні погодились кулуарно поза сесійним засіданням розглядати навязане “термінове” питання і вирішили розглянути його на позачерговій сесії районної ради. До речі питання по скликанню позачергових сесій по підтримці майдану і вимогою відставки уряду та президента, ініційовані фракцією ВО”Батьківщина”, під час революційних подій на майдані керівництвом ради розглядалось не в такому спішному порядку, а так собі не раніше ніж ,через тиждень. Звичайно одне питання засуджувати дії ще агресивної недобитої влади , і зовсім інше ділити портфелі…

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *