На головного узешника Закарпаття вимагають скласти протокол про корупцію (документ)

На головного узешника Закарпаття вимагають скласти протокол про корупцію (документ)

Управління захисту економіки в Закарпатській області не бажало здійснювати перевірку на предмет корупційних діянь посадових осіб Мукачівської міської ради за заявами журналістки Лариси Ступак. У зв’язку з цим прокуратура Закарпатської області доручила начальнику цього органу А.В. Іванківу провести перевірку фактів викладених у заяві Лариси Ступак і грунтовно інформувати заявника та прокуратуру про результати розгляду:

Перевірку декларації Зотової (начальник управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради) нарешті почало проводити УЗЕ Закарпатської області Управління захисту економіки в Закарпатській області Департамент захисту економіки Національної поліції України . Перше моє повідомлення про перевірку способу життя чиновниці Зотової Н.В. пан Іванків Андрій проігнорував, за що також буде нести відповідальність. За це вимагаю від Сергій Князєв скласти протокол про корупцію відносно нього самого (Іванківа) за ст. 172-9. КУпАП.
Відповідь від Князєва поки не отримала. Чекаю з нетерпінням. Хочу привітати Івнківа А. особисто, – зазначає на своїй сторінці у мережі Фейсбук Лариса Ступак.

Також журналіст прокоментувала участь у цій справі родини Балог:

 

Думали, що я їм подарую спокій. 5 кримінальних справ якось треба буде закривати. А в мене ж не закриєш. Тому балозі прийдеться тягнути 3 роки якось… А я за той час подам цивільний позов на відшкодування моральної шкоди за те, що справу тягнуть.. На мукачівську прокуратуру.. або на слідство. Хто мені більше полюбиться. Як балога не закрутить, я знаду на них викрутку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *