На екс-голову Закарпатської ОДА Василя Губаля здійснюють тиск через соцмережі

Про це повідомляє Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/474

💥Екс-голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, нині секретар Хустської міськради від «Слуги народу»  звернувся до правоохоронних органів з приводу публікацій у соцмережі Фейсбук, які вважає політичним тиском на нього та членів його родини. 

📍В серії досить брудних дописів під назвою «Секс, гроші, влада та злочин» викладаються фото Губаля та кількох осіб жіночої статі, які на думку фейсбук-зловмисників, разом з Василем Губалем та депутатом міськради від ОПЗЖ В’ячеславом Гуком організували бізнес з переправки за кордон ухилянтів, які перетинали  кордон за підробленими документами. Всього з початку війни було переправлено понад 2000 чоловік. Вартісь послуг від 1500 до 5000 доларів,

📍Ухилянтам надавали такі документи:

1. Висновки з протоколу лікарсько-консультативної комісії.

2. Медична документація діагнозу захворювання

3. АКТ встановлення факту здійснення догляду для перетину державного кордону.

📍Нещодавно я писав, що підготовка до майбутніх виборів робить конкурентами навіть близьких соратників.

Василь Губаль є важливою ланкою у непростих взаємовідносинах між нардепом від групи «Довіра» Валерієм Лунченком та першим заступником голови Закарпатської ОДА Мирославом Білецьким.

📍Версія про інформаційне кілерство з політичних мотивів проти Губаля має право на життя, але виглядає дуже сумнівною, виконувати завдання взялись явні аматори, які дуже непрофесійно розставили акценти у публікаціях.

📍На мою думку –  це помста з якихось особистих мотивів. Можливо навіть з далекого минулого.

📍У 90-х роках минулого століття особа на прізвище Губаль Василь проходила в оперативно-розшукових справах МВС, як член однієї з організованих злочинних груп під кличкою «Бандюк».

📍У вересні 2014 року я звертався до начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича з інформаційним запитом з цього приводу, але відповіді, яка б дала можливість ідентифікувати «Бандюка», як особу, що очолювала на той час Закарпатську ОДА не отримав.

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *