На Чопській митниці вилучили набої

набої21 січня 2014 року на митному посту «Вилок» Чопської митниці Міндоходів припинено спробу незаконного ввезення на митну територію України набоїв для нарізної зброї торгової марки «Lapua» – 112 штук калібру 7,62 мм.; 52 штуки торгової марки «Schnetz» калібру 7,62 мм.; 10 штук торгової марки «Baschiеri Pellagri» до гладкоствольної зброї калібру 12 мм.

 

 

Вказані набої переміщувались громадянином Угорщини у легковому автомобілі марки «MERCEDES-BENZ S320» з реєстраційним номерним знаком Словацької Республіки, який рухався по смузі спрощеного митного контролю «зелений коридор».

 

 

Набої знаходилися в мисливській сумці у багажному відсіку транспортного засобу марки «MERCEDES-BENZ S320». Доступ до предметів нічим не утруднювався.

 

 

Виявлені набої громадянин Угорщини визнав своєю власністю. Їх загальна вартість, згідно наданого ним пояснення, склала 7209 грн. 58 коп.

 

 

Відповідно до п. 8.1 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622 – дозвільна система, що здійснюється органами внутрішніх справ, поширюється на бойову нарізну воєнних зразків зброю або виготовлену за спеціальним замовленням, охолощену, навчальну, несучасну стрілецьку, спортивну, мисливську нарізну і гладкоствольну вогнепальну зброю, бойові припаси до цих видів зброї, пневматичну зброю, пристрої та зазначені патрони, холодну зброю, що належать підприємствам, установам, організаціям та громадянам.

 

 

На момент переміщення через митний кордон України у громадянина Угорщини були відсутні будь-які дозвільні документи до набоїв для гладкоствольної та нарізної зброї у кількості 174 штуки. Тож безпосередні предмети порушення митних правил – набої – митницею вилучено.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 


 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *