На честь полеглого Героя Романа Жука в Мукачеві висадили алею тюльпанів

На честь полеглого Героя Романа Жука в Мукачеві висадили алею тюльпанів

На честь мукачівця Романа Жука висадили цибулини 13 тисяч тюльпанів — він віддав життя у боях з російськими загарбниками.

Алею облаштували на вулиці Ужгородській, поблизу Мукачівського державного університету. Адже, за словами дружини Романа, Олени, саме там вони познайомились. Також жінка розповіла, що тюльпани стали для неї символом цієї весни, оскільки чоловік часто надсилав їй фото квітів з передової.

“Я хочу замовити 13 000 цибулин тюльпанів, щоб вони щовесни розквітали навпроти університету, де ми познайомились. Саме весна подарувала мені Тебе і вона ж відібрала. І нехай тюльпан цвіте всього коротку мить, але ж як ніжно та яскраво. Так ніжно та яскраво і Ти мене любив. І я щаслива, що маю минуле, в якому можу зачерпнути сил та одягнути крила, щоб ЖИТИ далі…. Хочу, щоб ця “Алея Тюльпанів” стала символом найніжнішого у світі кохання, вічного та незламного. І в той же час нагадувала кожному з вас як варто Жити на цій Землі і який саме слід варто по собі залишати”, — написала у Фейсбуці Олена Жук.

На закупівлю 13 тисяч цибулин тюльпанів витратили майже 122 тисячі гривень — для цього Олена організувала збір, який закрили всього за одну добу.

Мукачівець Роман Жук пішов на війну добровольцем у перші дні повномасштабного вторгнення росії. Його життя обірвалося 26 травня.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.