На 9 травня треба відмовитися від путінських «колорадських» стрічок – Стецьків

колорадТарас Стецьків, координатор виборчої кампанії кандидата в президенти України Анатолія Гриценка по Західній Україні, закликає українців 9 травня бойкотувати путінський флеш-моб і відмовитись від носіння георгіївських стрічок.

«Жовто-чорна стрічка не має жодного відношення до перемоги над гітлерівською Німеччиною та її союзниками. «Колорадська» стрічка – це розробка путінських піарників, а не символ перемоги над фашистською Німеччиною. Зараз у більшості українців георгіївські стрічки асоціюються з тітушками й сепаратистами. За останні місяці ця стрічка стала символом збройної агресії Росії проти України», – говорить Стецьків.

Політик нагадав, що 16 березня на засіданні Держдуми російські парламентарії одягли георгіївські стрічки. В цей день Путін проголосив «вступ Республіки Крим до складу Росії».

«На 9 травня заплановано черговий путінський флеш-моб з роздачі «колорадських» стрічок. Переконаний, що українці мають його бойкотувати. Незалежно від політичних уподобань, 9 травня повинно не роз’єднувати, а об’єднувати усіх громадян України. Це день пам’яті за усіма полеглими у Другій світовій війні. Носіння ж «колорадської» стрічки – це не пам’ять про полеглих, а схвалення загарбницької політики Путіна», – наголошує політик.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *