Митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) заразився COVID-19

Митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) заразився COVID-19

Настоятель Києво-Печерської лаври, митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) заразився коронавірусом COVID-19. Його тест дав позитивний результат. Крім того, захворіли ще чотири ченці. Повідомляє “Трибуна” з посиланням на Спорт уа.

Результат тестування підтвердила прес-служба лаври. На COVID-19 перевірилися і інші священнослужителі, і у чотирьох з них виявили хворобу. Двоє ченців вже госпіталізовані в Олександрівську лікарню.

Раніше митрополит Павло закликав ігнорувати карантин, кажучи, що страшніше не хвороба, а гріх. Він запрошував людей в монастир, щоб ті причащалися і молилися. Критикуючи карантин, митрополит Павло, виступав проти обмежень, що стосуються відвідувань прихожанами церков. Він називав COVID-19 розплатою за гріхи і стверджував, що зараз люди повинні навпаки якомога частіше ходити до церкви, щоб вимолити прощення.

Тепер, з 4 квітня, Києво-Печерська Лавра на карантині, вона закрита для відвідувачів. На богослужіннях присутні тільки ченці.

Зараження могло статися минулого тижня, коли Павло особисто постригав у ченці чотирьох насельників лаври. Обряд відбувався в Ближніх печерах, про що є повідомлення на офіційному сайті храму.

Вже наступного дня у одного з новопострижених – ієродиякона, різко піднялася температура, погіршився загальний стан і була діагностована пневмонія. Теж саме сталося ще з трьома ченцями, присутніми на постригу, одному з них 80 років і зараз він у важкому стані.

Зазначимо, що 4 квітня на офіційному сайті Києво-Печерської лаври з’явилося оголошення, що вона оперативно закривається на карантин. І всі служби відтепер будуть проводитися винятково в закритому режимі без допуску вірян.

У той же день з’явилося повідомлення, що «для запобігання спалаху епідемії, викликаної вірусом Covid-19, братія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври провела тестування на наявність захворювання».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *