“Ми не жебраки і не здамося корупційному тиску”, – запорізький підприємець владі Ужгорода (відео)

“Ми не жебраки і не здамося корупційному тиску”, – запорізький підприємець владі Ужгорода (відео)

 

Таку заяву зробив на прес-конференції керівник будівельної фірми з Мелітополя Олексій Фокарді, який придбав адміністративне приміщення одного з заводів Ужгорода і здійснює там реновацію під апартаменти та офісні приміщення.

Під час промови у чоловіка текли по обличчю сльози:

“Так, ми переселенці, ми люди які вміють працювати і ми втратили все в себе дома: роботу, бізнес , активи.

 Наші родини розділені, родичів порозкидало по всьому світу.

Окупація, москалі.

 І зараз деякі чиновники місцеві намагаються відкрити проти нас 2-й фронт .

Я хочу твердо сказати ми із Запоріжжя, ми нащадки запорізьких козаків і ми вміємо і робити, і працювати, і боротися.

І ми  не здамося ні під яким корупційним тиском або іншими протиправними діями.”

Павло Федака з цього приводу у своєму телеграм-каналі зазначив (https://t.me/P_Fedaka/293):

“Людина вклала власні кошти, вартість апартаментів буде у еквіваленті 650 доларів квадратний метр (в Ужгородських забудовників від 1000).

Не просить у держави допомоги.

І тут, як шуліки злітаються чиновники та правоохоронці, які не проти поживитися на чужому горі…”

http://

 

Інспекція архітектурно-будівельного контролю міста Ужгород хотіла б провести перевірку переобладнання промислового об’єкта під житловий комплекс.

Мешканці Мелітополя, який був окупований з першого дня повномасштабного вторгнення, вже давно приглядалися до Закарпаття, та все не наважувались до кардинальних змін. Але їм, як і більшості українців, які опинилися у зоні бойових дій, наприкінці лютого довелося терміново змінити місце проживання. Так, понад пів року тому майже сотня жителів Запорізької області опинилася у найзахіднішому обласному центрі України.

“До нас уже звернулася міська прокуратура з тим, що ж тут робиться на цьому об’єкті. У зв’язку з тим, що на даний час вийшла 303 постанова Кабінету міністрів України щодо військового стану і нам заборонено планові та позапланові перевірки будь-якого будівництва. На жаль. Хоча ми бачимо, що в даному випадку перевірка б тут не завадила. Оскільки це будівництво ведеться самовільно. Значить розташування цього об’єкту, якщо подивитися на банер написано “соціальне житло”. Соціальне житло і взагалі житло не може бути розташоване в промисловій зоні. Відповідно до генерального плану міста Ужгорода затверджено 2004 року, ця зона відноситься до промислової зони й вибачте тут треба було розробити детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки. На даний час ніхто не звернувся”, – розповіла Олександра Зотова, начальник управління ДАБК ужгородської міськради.

 

Та от підприємець Олексій Фокарді, каже, що і не звертатимуться, адже компанія діє в рамках чинного законодавства будівельних норм, на руках має усі необхідні документи і їх дотримання регулюється постановою Кабміну.

Подробиці дивіться  у відеосюжеті:


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.