МИ дорослішаємо …

МИ дорослішаємоВсі ми в дитинстві іноді помічали, що дорослі нас зовсім не розуміють. У них інший, дорослий світ, який притягує до себе як магнітом …І ми прагнемо швидше стати дорослими, адже нам здається, що тоді ми зможемо все – ми будемо вільні вже у своєму дорослому світі!

Ми дорослішаємо … поступово … з кожною новою подією, з кожним новим днем ​​… першим поцілунком, першими сльозами, першою радістю і болем … день за днем, ми живемо, і не помічаємо як дорослішаємо … йдемо з дитинства назавжди.

І не дивлячись на те, що цього ми і прагнемо – ми навіть не розуміємо, що назад шляху немає … і те, до чого ми так поспышаємо – настане, тому що такий хід часу… Але чомусь ми не помічаємо того, як стаємо іншими – ми бачимо лише результат. Як ніби ти заснув дитиною, а прокинувся вже дорослою людиною … Але це не раптовий процес – просто ми не помічаємо його течії …

А що відбувається з людиною, яка подорослішала? Вона не стає знову дитиною … вона починає старіти. Та це не правда, що ми перестаємо гратись, тому що старіємо. НІ! Насправді, ми старіємо, саме тому, що перестаємо гратись.

Коли в нашій душі помирає дитина, яка дивиться на світ, як на казку, вірить в дива, думає що Дід Мороз існує, і все має щасливий кінець … коли це відбувається – частина нас теж вмирає. Важлива і особлива частина.

І ми вже не віримо, що найкраще попереду.

Ми не віримо, що зможемо покохати після зради, після сотень розчарувань

Не віримо, що зможемо знову посміхатися. Посмішка … Вона нічого не коштує, але багато чого дає.

Вона обдаровує тих, хто її отримує, і не віднімає у того, хто її дарує.

Посмішка триває всього лише мить, а в пам’яті іноді залишається назавжди. Немає таких багатіїв, яким не потрібна була б посмішка, і немає такого бідняка, який не став би багатшим, отримавши її. Посмішка приносить щастя у ваш будинок, породжує там доброзичливість, радість і гарний настрій. Це – пароль всіх друзів.

Посмішка підтримає втомленого, вона – світло, промінчик сонця і зірочка. Її не можна продати або купити, випросити або позичити.

Посміхайтеся частіше, діліться своїм хорошим настроєм, і одного разу, втомившись від життя і втративши надію, ви посміхнетеся у відповідь на чиюсь посмішку …

Коли перша дитина засміявся в перший раз, його сміх розбився на тисячі шматочків,

і вони розлетілися всюди, і так з’явилися феї.

І тепер, коли народжується маленька дитинка, його перший сміх

перетворюється на фею. І на кожного хлопчика і дівчинку припадає по феї.

– На кожного?!

– Так. Але тепер діти не вірять в казки. І кожного разу, коли дитина каже,

що не вірить у казку, десь помирає фея.

«Пітер Пен»

 

 

Нажаль ми припиняємо  також вірити у те, що є і хороші люди … є взаємна любов … є справжня дружба, ми переконуємо себе, що зможемо прожити і так, без любові, без другої половинки, без надії. Ми думаємо, що зможемо жити не мріючи, і майбутнє здається безглуздим і порожнім.

Але це не так!

Завтра несе нам нові перспективи. Нові посмішки, особливі слова, події, яким ми часто не надаємо значення, не знаючи, що саме вони стануть вирішальними у нашій долі.

Ми не помічаємо приходу літа, краси квітів, сонячних променів в нашій кімнаті … але це все не зникає, і світ не зупиняється … зупиняємося тільки ми самі. І ось такий парадокс – ми хочемо йти вперед, ми не хочемо залишатися в минулому, в якому немає нічого крім порожнечі і страждання … але нам настільки страшно, що ми стоїмо, не в силах зрушитися з місця … і не знаємо про найголовніше: НІКОЛИ НЕ ПІЗНО БУТИ ТИМ, КИМ ТИ ХОЧЕШ БУТИ!

Вік та кількість розчарувань тут не причому. Мрія завжди може стати реальністю … але мрія – вона як квітка, щоб вона виросла її потрібно посадити, поливати, доглядати за нею! ..

У когось одна красива квітка, у когось цілий сад … а у когось лише кілька насіння в руці …І якщо в цей момент стиснувши кулак, ви тримаєте там насіння … посадіть їх! Прямо зараз. Ваша мрія хоче стати прекрасною квіткою, яка забарвить ваше життя.

Любіть в собі дитину, яка ніколи не дасть зів’янути вашій прекрасній квітці.

 

Цікаво, яку цифру найбільше любить годинникова стрілка?

Напевно вона поряд зупиняється довше і милується нею. Швидко-швидко, щоб ніхто не помітив. А від якої-небудь цифри стрілку точно верне. Напевно, від шістки, адже вона завжди до неї задом розвернута.

І одного разу, годинниковаа стрілка збереться з силами, надіне кращий костюм, купить квітів і зробить пропозицію коханій цифрі. І назавжди поруч з нею так і залишиться.

 … Напевно, так ламається годинник

 

Невороття – ось воно, те слово яке гірше навіть ніж «ніколи». Адже упущені можливості, сказані або непромовлені слова – цього не повернути і не переграти.

Ідуть секунди. Секунди нашого життя. Життя одного, єдиного і  неповторного. Йдуть назавжди, на зовсім … йдуть, щоб одного разу повернутися до нас і запитати: «А чи так ви нас витратили? Не в порожню  чи, не дарма? »

Люди!  Ми скаржимось: проходить час. Це ми проходимо, не вміючи в повну силу душі переживати свій звичайний, ось зараз триваючий день.

Найтаємничіше У СВІТІ РІЧ – ЧАС.Пильнуйте його!

 

Людмила Куклишин

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.