Музичне тріо зі Львова презентує ужгородцям «Promenade & Lost Tango»

Музичне тріо зі Львова презентує ужгородцям «Promenade & Lost Tango»

У Закарпатській обласній філармонії триває VII Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів».

10 квітня на головній сцені нашого краю знову виступлять гості зі Львова. Цього разу на нас чекає програма з романтичною назвою «Promenade & Lost Tango». Йдеться про твори А.Пярта, А.Шнітке, А.П’яццоли, М.Скорика, Н.Мільштейна, А.Сопіги у виконанні віртуозних виконавців, імена яких вже добре відомі далеко за межами України.

Зокрема, це Назарій Пилатюк – скрипаль, педагог, заслужений артист України, доцент мистецтвознавства України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Веде насичену концертно-гастрольну діяльність в Україні, Польщі, Австрії, Німеччині, Угорщині, Швеції, Фінляндії, США. Співпрацює з провідними музикантами і диригентами України та закордоння.

Петро Довгань – піаніст та педагог, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів. Як соліст та ансамбліст є учасником багатьох міжнародних фестивалів в Україні та за її межами. Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами В.Плоскіною, І.Юзюком, Р.Филипчуком, Г.Матесом, Я.Колессою, І.Пилатюком та ін.

І третій учасник цього тандему – гітарист, композитор, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Антон Сопіга. Виступав з багатьма міжнародними колективами, ансамблями, оркестрами. Брав участь у міжнародних фестивалях Польщі, Німеччини, Голландії, Іспанії, ОАЕ. Співпрацює з відомими українськими й світовими інструменталістами, вокалістами, діджеями.

Програму «Promenade & Lost Tango» цього інструментального тріо вже вподобали в кількох містах України. Гадаємо, вона неабияк прикрасить і наш фестиваль. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Початок о 18.30.

Таїсія Грись

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *