Мукачівців закликають долучитися до підпису електронної петиції щодо завершення робіт на “розбомбленій” каналізації мікрорайону Борок Телеп

Шановні жителі Мукачівської територіальної громади!
Запрошуємо долучитися до підпису електронної петиції щодо завершення каналізації в мікрорайоні Борок Телеп по вулиці Гвардійській, адже підрядник не доробив об’єкт з невідомих причин і так залишилося, що становить загрозу для мешканців.
Шановна громадо електронні петиції це є колективне звернення, це один із способів комунікації із міською владою. Проблеми є в кожному мікрорайоні, але ми є велика сім’я і можемо один одному допомогти і підтримати, адже в єдності наша сила! Вірю Мукачево буде європейським.
Посилання на петицію
Кому важко зареєструватися звертайтеся!
Повідомляє Роман Кушнір в групі Мукачево Європейське

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися