Мукачівці виступили проти забудовника Палацу Ковнера (ФОТО)

Близько 18.30 мешканці навколишніх багатоповерхівок біля Палацу Ковнера у Мукачеві в присутності міліції виштовхали будівельний вагон із дитячого майданчику на вул. Толстого. Про це повідомляє Голос Карпат.

Жодних зауважень із боку правоохоронців щодо дій мешканців не було.

Власник вагончика так і не з’явився, жодних номерних знаків на вагончику не було.

Як вже повідомлялося  сьогодні, близько трьох десятків мукачівців вийшли з протестом до будівництва в історичному Палаці Ковнера.

Мешканці навколишніх будинків просили представників забудовників показати документи на власність та дозволи на проведення будівельних робіт та проектну документацію. Також, люди вимагали прибрати будівельний вагон з дитячого майданчика. Люди хотіли дізнатися, що буде на місці палацу та які межі приватної території.

Проте, як тільки один із мешканців двору викликав наряд міліції, люди, які привезли вагон та представилися підрядчиками, попри обіцянки надати відповідну документацію сіли в машини та поїхали з місця події.

Як зауважив у телефонній розмові міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл палац і справді був проданий з аукціону.

“Більше трьох років палац Ковнера був виставлений на ауціон. Нарешті знайшовся підприємець, який викупив будівлю. Це вже приватна власність. Усі документи знаходяться у відділі архітектури і мешканці можуть з ними ознайомитись” – сказав міський голова.

Відповідну інформацію підтвердили і представник земельного відділу та директор місцевої муніципальної міліції. Разом з тим, вони зауважили, що продано тільки власне будівлю, земля ж, на якій знаходиться палац належить Мукачівській КЕЧ Міністерства оборони України.

Правоохоронці, які прибули на місце події прийняли заяви від мешканців будинків та відібрали відповідні пояснення.

Наразі будівельний вагон з майданчику поблизу Палацу Ковнера мешканці виштовхали на сусідню вул. Толстого.

ковнер ковнер2 ковнер3 ковнер4

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *