Мукачівський Rock-H “підірвав” Київ

Гурт Rock-H “запалив” Київ. Музиканти із Мукачева 3 квітня завітали до столичної «Бочки» з презентацією альбому «Отава» і показали, що ж воно таке – справжній закарпатський рок.

Закарпатський Rock-H "запалив" Київ (ФОТО)

 

У цей вечір арт-паб на Подолі був дещо не таким, як завжди. Публіка абсолютно різного віку (від малесеньких діток до поважних панів), гарні молоді дівчата у вишиванках та чималі веселі товариства сприяли атмосфері справжнього українського свята в найкращих його традиціях.

Незвичним було і те, що закарпатські музиканти, на відміну від своїх столичних колег, не мають шкідливих звичок запізнюватись. Виступ Рокаш розпочали вчасно, не змусивши своїх шанувальників довго нудьгувати.

Спочатку зіграли «Марічку», яка неймовірно розпалила зал. Усі ті, хто стояв біля сцени, підсунулись до неї ще ближче, а ті, хто до цього сидів за столиками – швиденько приєднались до перших. Почалися колективні танці та співи.

Насамперед, гурт виконав пісні із нового альбому: «Забав, циган», «До милої», «Не буду ся женити», «Цімборику», «Чорна гора не орана», «Урвалася струна», «Співаночка»… І хоча концерт був лише презентацією альбому «Отава», київські шанувальники знали кожне слово із цих пісень. Не завадило їм підспівувати навіть те, що майже усі тексти написані закарпатським говором, який самі музиканти називають «русинською бесідою».

Коли ж заспівали усі 11 новинок, взялися за дещо старіші пісні.

«У вас тут в Києві ще сніг лежить, а ми в Закарпатті уже редиску посадили,» – жартує керівник гурту Віктор Янцо. Столична зовсім-таки не квітнева погода навіяла на Рокашів різдвяний настрій, тож і заграли вони відповідну пісню – «Щедрик».

Окрім цього, подарували публіці веселу пісеньку про «Вінко червеноє» та не менш драйвові «Вівці», «Палиночка біла біла», «Дай ми мила», «Постели ми постілоньку». Потішили усіх присутніх і народною «Кедь ми прийшла карта».

Зігравши ще декілька пісень на біс, музиканти сказали, що запізнюються, чемно вклонились та подякували усім присутнім за теплий прийом. Також вони пообіцяли повернутися до Києва в кінці травня, даючи концерт у рамках Французької весни.

Катерина Варибок, фото – Вікторія Бахольська, портал “Сито”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *