Мукачівський міський голова привернув увагу тату на спині (фото)

Мукачівський міський голова привернув увагу тату на спині (фото)

Татуювання на спині Мукачівського міського голови Андрія Балоги викликало жваву дискусію у соцмережах. Тему порушила Лариса Шуманская, котра виклала свої міркування з цього приводу:

Ніхто не звернув увагу під час відзначення Водохреща на річці Латориці, що Мукачівський міський голова має татуіровку на спині у вигляді знаку нескінченності?

Знак нескінченності означає вічність буття і неможливість пізнання цього світу.

Походження самого знаку нескінченності далеко не математичне, набагато раніше цей символ використовувався ще в тибетських наскальних гравюрах. Він малювався в образі змії, що кусає свій хвіст. За легендою цей змій на ім’я Уроборос, намагався з’їсти себе, але з часом виростав і не міг цього зробити, і так тривало вічно. Тому він став позначати початок і кінець, і їх з’єднання в природних циклах.

Індійcкі тpaктaти глacять, щo дві oдинaкoві напівкулі, які рухаються в різних напрямках, пpeдcтaвляють гapмoнійну єдність і злиття сонячної і місячної енергій.

Для філософів — це символ того, що не можна виміряти поняття простору і часу, розгадати загадки природи.

Для віруючих людей знак нескінченності висловлює необмеженість і неможливість пізнання Бога і його задумів.

Для буддистів, індуїстів і представників інших східних культур тату нескінченність – символ реінкарнації. Вони вважають, що кожен з нас вічний, адже душа перероджується, хоча фізичне тіло гине.

Значення татуювання знак нескінченності – нагадування про те, що життя не вічне і потрібно прагнути до досягнень своїх цілей прямо сьогодні, не чекати прихильності Всесвіту. Також нескінченність – це бажання жити без кордонів і обмежень, адже сам знак нескінченності замислювався як символ, який вказує на неможливість вказати кордони, чисельні або кількісні заходи. Для людей впевнених в собі, значення тату нескінченності – це постійне зростання, розвиток і рух вперед.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *