Мукачівський комунальний перевізник є збитковим (документ)

Мукачівський комунальний перевізник є збитковим (документ)

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє депутат міськради Олег Казибрід.

ММКП «Мукачівпастранс» – це підприємство, яке здійснює перевезення пасажирів в громадському транспорті на території міста. Іншими словами, це те підприємство для якого міська влада закупила 20 нових автобусів, які коштували громаді Мукачева 45 млн.грн. Пам’ятаємо тоді ще було відкрито кримінальне провадження Національною Поліцією, щодо розкрадання державних коштів (http://old.npu.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/2184791), але діло вдалося «зам’яти».
Підприємство почало функціонувати у вересні місяці минулого року. І, як виявилося, громадські перевезення – це новий вид бізнесу для міських чиновників і в результаті підприємство почало працювати у збиток. Хоч перед покупкою міський голова запевняв, що автобуси будуть заробляти і за декілька років окуплять себе.
Думали-гадали очільники міста, як вивести діяльність даного КП із збитковості і не придумали нічого кращого, як підвищити тарифи за проїзд.
Чи допоможе це підприємству подивимось згодом. Але на даний момент фінансовий результат діяльності КП «Мукачівпастранс» за 7 місяців поточного року це збиток у розмірі 1,49 млн.грн.
Я нікого не хочу критикувати, але придержуюсь думки, яку висловлював при покупці цих автобусів. Що їх покупка зараз не на часі. Що перед тим, як витрачати 45 млн.грн. на автобуси, потрібно було спочатку дороги полагодити, що б ці ж автобуси не потрібно було ремонтувати кожен місяць. Бо я не думаю, що вони довго витримають їздячи по вул.Духновича (біля бібліотеки) чи по площі Вокзальній. І друге, що потрібно, це розробити чіткі вимоги до технічного стану автопарку приватних перевізників і надати їм гарантії, щодо майбутньої їх діяльності. Багато приватних перевізників говорять, що вони готові закупити сучасні автобуси, але бояться, щоб міська влада їх потім не «кинула».


 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *