Мукачівський голова Андрій Балога під прицілом силових відомств

Мукачівський голова Андрій Балога під прицілом силових відомств
Про це пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака- https://t.me/P_Fedaka/93

❗️Офіс Президента не пробачив Віктору Балозі приниження через відставку представника «Слуг народу»  Олексія Петрова з посади голови Закарпатської обласної ради та відмову підтримати на цю посаду іншого висуванця президентської політсили (за Петрова, який багато чого накосячив,  ОП не тримався, але твердо хотів мати свою людину на посаді голови облради).

❗️Мішенню для відповіді за образу обрано сина нардепа – Мукачівського міського голову Андрія Балогу, який є безпосереднім куратором подій у Закарпатській облраді та  був присутнім на всіх ключових голосуваннях, що спричинили відставку «слуги» і  наступне обрання головою Закарпатської обласної ради представника партії «Рідне Закарпаття» Володимира Чубірка.

❗️Під час «заколоту» депутати майбутньої більшості тусувались біля Андрія Балоги, як пітята біля квочки, а той, у відповідь приязно посміхався, ненав’язливо даючи зрозуміти, що він не забуде їх послуги.

❗️З початку листопада правоохоронні органи систематизовували доказову базу для відкриття кримінальних проваджень щодо мера Мукачева та чекають відмашки з Києва, хоча ясно, що ніхто з силовиків по-серйозному воювати з Балогами не хоче, бо «наїзд» на Андрія Балогу виглядатиме, як політичне переслідування. ❗️Відповідь батька за сина ж буде максимально жорсткою, досвід організації майданів у ВІБ колосальний. ❗️А тут і Порошенко готує масові акції непокори в Києві після Різдвяних свят і є загроза лацюгових реакцій у регіонах.

Чи здобуде Офіс Президента перемогу у цій «закарпатській м’ ясорубці» невідомо. Тому йде прораховування всіх «за» і «проти» майбутнього протистояння. 

❗️Позиції новопризначеного голови Закарпатської ОДА Віктора Микити наразі не є міцними, він лише вчиться управляти довіреним йому органом, прощупує політичний грунт під ногами, знайомиться з людьми на яких можна спертися. ❗️Микиті ця війна явно не потрібна, але він лише гвинтик у президенській вертикалі і робитиме те, що накажуть зверху.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.