Мукачівських виборців “косить” епідемія

Про це повідомляє член ОВК №70 Сергій Носалюк:

двк

“Прийшов на спеціальну виборчу дільницю 210712 (Центральна районна лікарня). Очевидно, що законодавці, коли писали Закон про вибори, не знали про нашу …712-ту, бо тоді точно назвали б її не спеціальною, а специфічною.
Може то мукачівцям пороблено, або підмутили тітушки-колоради, але вже 10 років підряд вибори призначаються на той день, коли в Мукачівському районі і місті Мукачеві настає епідемія.
Не стали виключенням і ці вибори. Цікаво, як та Верховна Рада, призначаючи день виборів, вираховує коли буде на мукачівщині епідемія? Може є якийсь епідеміологічний календар, щось на кшталт церковного, бо з Пасхою, у останньому, також все дуже хитромудро.
Цьогоріч злягло 720 хворих. Ішовши в цю гарячу точку, психологічно готувався до страшної картини… Але, мене чекав приємний сюрприз! Саме цей день став для мене тим, коли я повірив у майбутнє України. Бо весь світ повинен боятись країну, у якої такі хворі, що на них орати можна. Уявіть собі, які вони, коли здорові?!
Зробив багато фотографій, які могли б пояснити ці всі метаморфози, але ділитись ними із Вами, ще не час”.

Користувач мережі Фейсбук Vilja Shafar з цього приводу зазначила: “Недавно присутствовала на мероприятии,где работник больницы предлагала лечение в стационаре, для бесплатного обследывания ,в обмен за голос в пользу Порошека. Понятно,что голосовать на територии ЦРЛ. Выгодная пропозиция,а главное, равноценная!”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *