Мукачівському таксисту намагалися перерізати горло

Мукачівському таксисту намагалися перерізати горло

таксіВночі невідомий пасажир таксі напав на водія та намагався перерізати горло ножицями…

В Мукачеві на вулиці Ілони Зріні 55-річний водій автомобіля DAEWOO Lanos«підібрав» в якості пасажира невідомого громадянина, який сів на заднє сидіння та змусив таксиста близько пів-години кружляти нічними вулицями мікрорайону «Паланок». В якийсь момент пасажир попросив зупинити автомобіль та накинувся на водія з ножицями у руках. Чоловік декілька разів вдарив нападника та вийшов з салону. Покружлявши навколо іномарки водій знову сів за кермо та заблокував дверцята.

Самостійно діставшись до автостоянки таксі, чоловік попросив колег викликали йому «швидку». З різаною раною шиї його госпіталізували до травматологічного відділення.

Прикмети підозрюваного: вік 25-30 років, середньої тілобудови, був одягнутий у світло-білі джинсові штани, темну матерчату куртку та білу кепку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *