Мукачівському “авторитету” Пашкуляку змінили запобіжний захід

Мукачівському “авторитету”  Пашкуляку змінили запобіжний захід
Про це повідомляє Назарій Мудрий – аналітик Штабу спецпідрозділу “Сонечко”
Випустили Мукачівського наркоторгрвця Пашкуляка. На новий рік ваші діти до столу отримають свою дозу наркоти, а може і двойну, оскіль татко має відбити 250 000$, які взяв суддя з прокурором… Цікаво, що той самий суддя, декілька днів тому, лишив під вартою Добровольців з Донбасу…
Влада і силові структури повністю втратили контроль над ситуацією. Медведчук і Пашкуляк дома, комбати сидять…
Мудрий. “СОНЕЧКО” УПА.
P.S. На мою думку, Пашкуляка спробують ліквідувати, його подєльнікі…

У суботу, 29 травня, у львівському аеропорту поліція затримала кримінального авторитета із Закарпаття Артура Пашкуляка, якого підозрюють у вбивстві. Бандита арештували близько 12:00, одразу після того, як він прибув літаком з Туреччини.

Пашкуляка підозрюють у навмисному вбивстві. Затримання пов‘язане із можливим вбивством Владислава Русина, який безслідно зник у вересні 2020 року на Свалявщині».

Під час розшуку Владислава Русина, місцеві ЗМІ писали, що поліція знайшла його автомобіль у лісі без номерних знаків, однак самого Русина тоді так і не знайшли. Владислав Русин пов’язаний з наркобізнесом на Закарпатті, його неодноразово затримувала поліція.

Тим часом на Закарпатті поліція затримала ще шістьох людей, які можуть бути причетні до цього злочину.

Артур Пашкуляк вважається відомим на Закарпатті кримінальним авторитетом, за даними ЗМІ близький до колишнього народного депутата Михайла Ланьо, відомого у кримінальному світі як «Блюк». Саме Артур Пашкуляк був безпосередньо причетний до стрілянини у Мукачево в 2015 році, в результаті якої були вбиті троє людей, ще 11 були поранені.

У лютому 2020 року на Артура Пашкуляка вчинили у Мукачевому збройний замах, але він вижив.

.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *