Мукачівські платники податків фінансували Росію (відео)

Мукачівські платники податків фінансували Росію (відео)

Лариса Ступак проводить журналістські розслідування уже 4 роки. Зізнається: такого важкого, як щодо можливих бюджетних порушень у Мукачівському соцзахисті ще не мала.

Лариса Ступак каже: працювала 2 роки, щоб отримати інформацію, яку, згідно закону, мала отримати протягом 5 днів. На перший запит Лариса Ступак отримала відмову, мотивували їй тим, що це – персональні дані.

По кожній відмові журналістці довелося робити заяву про злочин у правоохоронні органи, і щоразу відкривали кримінальні справи. Журналістка каже: ймовірно, у чиновників є вагомі причини приховувати перелік людей, які отримували кошти. За 2 роки представникам громадських організацій Мукачева та журналістам видання «Сила народного контролю» вдалося з’ясувати чимало цікавого.

Акт за результатами пообіцяли оприлюднити, однак наразі, каже п. Лариса, є вже докази порушень. Якщо кошти ідуть на лікування дітей, здоров’я яких вдається врятувати, то це – дуже добра і благородна справа. Але якщо всі гроші ідуть на лікування людей, то навіщо робити ці схеми і приховувати кому надається матеріальна допомога – не зрозуміло, каже Лариса Ступак.

Оприлюднила вона й сенсаційну нформацію, про фінансування громадян РФ коштом платників податків Мукачева.

Деталі – М-студіо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *