Мукачівська влада перешкоджає опозиційним кандидатам в нардепи (ДОКУМЕНТ)

Івану Данацку відмовили в проведені зустрічі в стінах МДУ. Про це кандидат у нардепи інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук (орфографія і стилістика автора):

– Завітав в Мукачівський університет з метою проведення зустрічі з коллективом та студентами – відмовив заступник ректора не пояснивши причину, залишив телефон секретарю, з метою, щоб зателефонувала, так як не було на місці.
Зайшов у Ратушу, в загальний відділ, щоб надали копію розпорядження по якій причині на проінформованному місті, що буде проводитись мітинг-акція “Закарпаття без Балог” – проводиться ярмарок. Як видно, це перешкоджання волевиявленню НАРОДУ Закарпаття.
Слава Україні!

лист

1 comment

Дюро із Коритнян says:

Муакчівський університет не надасть без згоди Балоги свою аудиторію для зустрічі із студентами та колективом. Ректор Щербан Тетяна боїться своєї тіні, а ви просите на зустріч, вона і студентів зашугала, їм би саме час почути і іншу думку представників громади, і в колективі би люди не так боялися, а проректори без ректорки нуль! Вони за свою посаду бояться, один Гоблик В. має захищати докторську, йому не на руку, інший Папп ще не визначився для чого він прийшов у МДУ, новий юрист із сумнівним минулим займається кишеньковими питаннями паніки ректорки….

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *