Мукачівська райрада тричі не змогла зібрати сесію – її саботують владні партії (відео)

Мукачівська райрада тричі не змогла зібрати сесію – її саботують владні партії (відео)

Втретє  відбулося сесійне засідання Мукачівської районної ради, на яке не з’явилися представники партій «Слуга народу», «Рідне Закарпаття» та «Батьківщина». Останні мають більшість у Закарпатській обласній раді.

Пост голови Мукачівської райради був у переліку конкретних умов, за яких “Батьківщина” входить у коаліцію в Закарпатській облраді і голосуватиме за Олексія Петрова на посаду голови облради. Однак, наразі, неформальний лідер обласної “Батьківщини” Михайло Ланьо (колишній нардеп від Партії Регіонів) не може зібрати під свою кандидатуру 22 голоси депутатів Мукачівської райради (всього 42 обранці), тому фракції “Слуга народу”, “Рідне Закарпаття” і “Батьківщина” саботують засідання ради, яка не може обрати голову вже 3 сесії поспіль.

На сьогоднішній день, Мукачівський район – один із найбільших в області, так як до нього у рамках децентралізації приєднали Свалявський і Воловецький райони, від яких Михайло Ланьо і балотувався у нардепи. Мером Сваляви тривалий час був рідний брат екс-регіонала Іван Ланьо, а Воловеччина знаходилась під впливом людей із його оточення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *