Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Мукачівська міськрада відмовилася оприлюднити копію диплома її очільника (документ)

Мукачівська міськрада відмовилася оприлюднити копію диплома її очільника (документ)

Причиною не надання інформації є те, що на думку чиновників Мукачівської міськради посада міського голови є виборною та документ про освіту не є публічною інформацією. Запит про освіту Мукачівського міського голови подавала редактор газети “СНК” Лариса Ступак (Лора Приходько). На своїй сторінці з цього приводу вона зазначила:

ДИПЛОМ БАЛОГИ НЕ Є ПУБЛІЧНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ,
В зв’язку з чим? 
В зв’язку з тим, що посада міського голови є виборною. 
Завіса. Оплески.

Отримала відповідь на інформаційний запит щодо диплому про освіту сина депутата ВР Віктора Балоги, Андрія. Ніхто ніколи не бачив той документ. Існування диплому ставить під сумнів активна громада, журналісти та, навіть підлеглі Андрія Балоги. Якщо диплом існує, навіщо його так ретельно переховувати від громадян? Що там таке написано, що може зашкодити інтересам Держави?

Раніше “Трибуна” повідомляла, що Мукачівський міський голова не поспішає оприлюднювати копію диплому про освіту у США (документ).

Публікації матеріалів про те, що Мукачівський міський голова не має ступеню американського унівеситету, як зазначено у біографічних даних, спонукали редактора газети “СНК” Ларису Ступак подати інформаційний запит з цього приводу. Журналіст просить надати офіційно завірену копію диплому про освіту, здобуту в Сполучених Штатах Америки та копію автобіографії на момент затвердження на посаду Мукачівського міського голови.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Лариса Ступак (Лора Приходько) зазначає, що термін відповіді вже сплив.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *