Мукачівська міськрада приймає рішення всупереч міському голові

Мукачівська міськрада приймає рішення всупереч міському голові

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/195

❗️Глухий кут Віктора Балоги.

❗️Багатовекторність та нерозбірливість у підборі політичних попутників зіграли злий жарт з нардепом Віктором Балогою.

❗️Сьогодні на голову Віктора Івановича було вилито відро «помиїв» колишнім партнером, лідером закарпатського осередку ОПЗЖ Іваном Чубирком. ❗️Останній в такий спосіб помстився за кидалово ОПЗЖ та приниження власної доньки, яку з ініціативи Балоги спочатку призначили секретарем Мукачівської міськради, а потім з його ж ініціативи відправили у відставку.

❗️Квінтесенція заяви Чубирка –  вдаваний патріотизм Балог не розповсюджується далі їхніх кишень.

❗️«Не вірьте Балозі – він обов‘язково «кине».

❗️Сьогодні ж відбулася сесія Мукачівської міськради скликана депутатами, міський голова Андрій Балога був відстутнім. Головував на сесії депутат Микола Чорномаз.

❗️Депутати достроково припинили повноваження керуючого справами виконкому Мукачівської міськради Олександра Лендєла, ❗️розірвали договір з охоронною структурою «Форт» (в народі – армія Балоги), працівники якої не пускали депутатів на сесію та яку через це МВС позбавило ліцензії, ❗️визнали незадовільною роботу заступника мера Едуарда Барчія, 

❗️Депутати також запропонували меру скоротили захмарну кількість радників з 14 до 2 з метою економії бюджетних коштів. Ніяк не розумію нащо така кількість дармоїдів.

❗️На сесії було підтримано важливі питання які стосуються сімей загиблих воїнів та про додаткове фінансування потреб військовослужбовців.

❗️Думаю, що коментувати рішення Мукачівської міськради особливо не треба, міський голова не має жодного впливу на більшість і на рішення які приймають депутати.

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.