Мукачівська міліція затримала “могильного” вандала

Напередодні відзначення дня всіх святих – 1 листопада, до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 77-літньої пенсіонерки про наругу над могилою її свекрухи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗаявниця повідомила, що протягом двох тижнів, відколи вона не відвідувала кладовище по вул.Матросова, з могили її свекрухи невідомі викрали дві надгробні плити: чорну мармурову з написом та кришку з пам`ятника, виготовлену з граніту. Також потерпіла повідомила, що близько півроку тому вони за виготовлення цього пам`ятника заплатили близько 7 тисяч гривень.

 В ході проведення розшукових заходів був встановлений підозрюваний у нарузі над могилою – 39-річний мукачівець, який раніше ніколи не мав проблем із законом. Саме цей чоловік влітку виготовив і встановив на могилі цей надгробний пам`ятник, однак замовники, на його думку, з ним не повністю розрахувались. І от тепер він вирішив забрати своє…

 

Навідавшись на цвинтар, чоловік зняв плити, стер надгробний напис і вже знайшов нового замовника на користовану мармурову плиту…

 

За даним фактом слідчим відділенням Мукачівського міськвідділу міліції відкрите кримінальне провадження за ст.297 ч.1 Кримінального кодексу України (наруга над могилою), що карається обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

 

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС

2 Comments

 1. А головне в цій історії що тут були замішані родичі пенсіонерки які і ошукали свою бабульку. замовлення робив один із родичів. тарас і його друг василь яким було повіренно на слово що на протязі двох місяців вони розрахуються за замовлення . як ми тут порозуміли слово вони не здержали . до речі друга василя хотіли би дуже бачити в россії він там звинувачений за шахрайство
  .На справді ніхто його не розшукував по гарячих слідах ! просто друг василь передзвонив 31числа і сказав що розшукують пам’ятник . в той же день було повідомлено міліцію що пам’ятник не викрадали і його повернуть тільки в тому разі якщо горе родичі із вказаних пенсіонеркою якоби виплачених 7000 грн. на справді ( 4000 грн.) виплатять остаток !

 2. А головне в цій історії що тут були замішані родичі пенсіонерки які і ошукали свою бабульку. замовлення робив один із родичів. тарас і його друг василь яким було повіренно на слово що на протязі двох місяців вони розрахуються за замовлення . як ми тут порозуміли слово вони не здержали . до речі друга василя хотіли би дуже бачити в россії він там звинувачений за шахрайство
  .На справді ніхто його не розшукував по гарячих слідах ! просто друг василь передзвонив 31числа і сказав що розшукують пам’ятник . в той же день було повідомлено міліцію що пам’ятник не викрадали і його повернуть тільки в тому разі якщо горе родичі із вказаних пенсіонеркою якоби виплачених 7000 грн. на справді ( 4000 грн.) виплатять остаток !
  На разі слідство виявило що із вказаних 7000 грн. горе пенсіонерка не може підтвердити а ні жодної гривні так як вона робила замовлення не в майстра а в друга тараса василя !
  на справді при подачі заяви. горе пенсіонерка озвучила суму 4000 грн.
  а родич тарас покриває свого друга василя бо боїться що викриють їхній обман
  На скільки мені відомо міліція довела до горе пенсіонерки всю правду ! і тепер пенсіонерка розшукує горе родича який утік в не відомому напрямку !

  До речі викладую винуватих осіб по цій справі
  Їхні фото в однокласниках
  http://www.odnoklassniki.ru/profile/523126064103
  http://www.odnoklassniki.ru/profile/532208920571
  їхні фото в контактах
  http://vk.com/id184779896

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.